• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLATİF BALTAŞ

  Kozluk

  1949 yılında Kozluk Kale mahallesinde doğdum. ilk ve orta öğrenimimi kozlukta bitirdim. Vatanı görevimi 1970 -1972 yılları arasında Ankara’da yaptım. Evli ve 6 Çocuk babasıyım. 1968 yılında müezzin kayyım olarak göreve başladım. İbrahim be camiinde imam olan Doğu ve Güneydoğu Bölge alimlerinden Seyda Molla Sabri İNAL ‘ın yanında yaklaşık 25 yıl müezzinlik yaptım. 1996 yılında emekli oldum. 1995-2013 yılları arası İbrahim Bey Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneğinde Başkan ve Başkan Yardımcılığı olarak görev aldım. 1996 yılında Fazilet Partisi Kozluk İlçe Başkanlığı yönetim kurulunda görev alarak siyasete başladım. 2000-2010 yılları arası Diyanet İşleri Başkanlığı Vakfın yönetim kurulunda görev aldım. 2003-2010 Yılları arasında Kozluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında Mütevelli heyetinde görev aldım. 2003-2013 yılından itibaren AK PARTİ Kozluk İlçe Teşkilatında Siyasi Hukuk Başkanlığı yaptım.2014 ten itibarende ilçe başkanlığı yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ABDURRAHMAN ŞEN

  Beşiri

  1966 yılında batman sason ilçesinin yolüstü köyünde doğdum ilkokulu burda tamamladım orta ve lise öğrenimimi sasonda tamamladım askerlik görevimi tamamladıktan sonra ticarete başladım şu an akaryakıt istasyonu işletmekteyim evli 7 çoçuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  AVNİ YILDIRIM

  Sason

  DAHA ÖNCE ESNAF GÖREVİNİ İFA ETMİŞ, HALEN AK PARTİ SASON İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ BAŞARI İLE İFA ETMEKTEDİR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RÜSTEM AYHAN

  Hasankeyf

  İlk ve Orta Öğrenimini Hasankeyf 60. yıl İlköğretim Okulunda Lise Öğrenimini Batman Endüstri Meslek Lisesinde Makine Ressamlığı bölümünü okudu. 19 aylık vatanı görevinin acemi bölümünü Amasya er yatağında geri kalan bölümünü ise yavru vatan Kıbrıs'ta tamamlamıştır. Daha sonra turizm sektöründe çalışmış ve halen Turizm alanında hizmet göstermektedir. Ana dili arapça olup çok iyi derecede Kürtçe, iyi derecede ingilizce, almanca ve rusçayı çok az derecede konuşmaktadır. Evli ve dört çocuk sahibidir. Hasankeyf'te ikamet etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞEFİK ÖNER

  Gercüş

  Evli ve dört çocuk Babasıyım. ilk ve orta egitimi aynı ilçede bitirdim lise mezunuyum 2007 den Beri Gercüş Ziraat Odası Yönetim Kururlu Başkanlıgı,TZOB Genel Merkez Yönetiminde yedek üyesiyim ve Batman Ziraat Odaları İl Kordnasyon ,Gercüş Dicle Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlıgı Yapmaktayım .Bir Çok Sivil Toplum Kururlusunda gönüllü olarak görev yapmaktayım .görev süresimce onlarca proje hayata gecirdim .Kadın istihdamı ve sosyallesmesi icin BM IFAD .gençlerin istihdam edilmesi ve meslek sahibi olmaları için DİKA,GAP ve diger kamu kuruluşları onlarca projeler yürüttüm .Tarımsal alanda biyolojik mücadele için bir çok çalışmalar yaptım. ilçemize 2.000.000,000 (İki milyon) ’un üzerinde fidan getirilmesi için öncülük ettim.Görev süresince 50.000 dekar yakın fıstık bahçesi tesis ettirdik ve yerel çeşitlerin korunması ve milli tohumları yangınlastırma çalışmalar yürütmeye devam etmekteyim .bu amaçla TÜRKİYE de ilk ve tek olan Çiftçi eğitim ve fidan fide üretim çiftliği nin 32.000 m2 üzerinde inşaatına başlandı.bu çiftliğin hem daha bilinçli Tarım yapılması ve milli tohumların tekrardan ortaya cıkartılıp yaygınlastırılması ve üretecegimiz fidan ve fidelerle hibe yoluyla çiftçiye dağıtılıp atıl durumdaki tarım arazilerinin tarıma açılması ve ülke ekonomisine kazandırılması hedeflemekteyiz.milli birlik ve beraberlik ilkesinde ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YÜSUF BÜLBÜL

  Merkez

  1980 DOĞUMLU AVUKATIM EVLİ İKİ ÇOCUK BABASIYIM